Løyperapport fredag 15 mai

den

God morgen i dag kjører vi begge løypene på valdresflya. 8,6 km på østsiden og 6 km på vestsiden av fv 51. Været kl 8: -6 grader liten nordlig bris og ikke en sky på himmelen. GOD TUR! 

 

3 kommentarer

  1. Hei, jeg lurer på hva vitsen er med å kjøre opp på Flya nå når man kan gå utenfor sporet uten å synke gjennom. Er ikke det en av gledene ved vårskigåing? Kunne gå overalt – IKKE begrense seg til løyper, det er det som er drømmen. Bortkastet bruk av ressurser, syns jeg.

    Vennlig hilsen

  2. Kjære Brit.
    Det er mange som vil gå på ski i spor og spesielt alle treningsgruppene som er der for å trene. Men det er hyggelig at du liker å gå utenfor løypene og koser deg med det. Ha en riktig fin vår.
    Kristine

  3. Anders sier:

    Hei! Jeg synes det er topp at dere kjører! Hvordan er forholdene i dag 16. mai? Mye vind og snø, eller går det greit å ta seg en treningstur?

Kommentarer er stengt.